o nas

Mikołaj Motak

Jego doświadczenie  w transporcie międzynarodowym zwierząt  - samochodowym jako kierowca  - opiekun to okres ostatnich trzech lat. Komunikuje się biegle  języku angielskim. Jest głównym organizatorem pracy  i transportów w Firmie PETSBUS. Ponieważ wiele lat pracował w firmach  o takim samym profilu działania wie doskonale jak taki transport powinien wyglądać  i jakie błędy najczęściej popełniają przewoźnicy.

Najważniejsze dla niego jest BEZPIECZEŃSTO Twojego zwierzątka, dlatego dba o bezpieczne, sprawne technicznie pojazdy,  bezpieczeństwo finansowe i prawne  organizowanych przejazdów.  Cechuje go elastyczność, dbałość o klienta. Troszczy się o powierzone zwierzęta tak,  jakby były jego.

Pasjonuje go motoryzacja, uwielbia tatuaże. Jego psia miłością jest suczka amstafka – adoptowany psiak po przejściach.

Oskar Siwica

Technik weterynarii, z długoletnim doświadczeniem w międzynarodowym transporcie zwierząt. Komunikuje się biegle w języku angielskim. Od blisko trzech lat zatrudniony w polskich firmach transportujących zwierzęta towarzyszące.

Cierpliwy i zaangażowany, pokonuje tysiące kilometrów z szerokim uśmiechem na twarzy. Zwierzęta ufają mu i po prostu go lubią! Każdy z jego czworonożnych pasażerów dojeżdża radosny i wypoczęty - mimo wielu przebytych kilometrów - bo Oskar to profesjonalista w każdym calu.

Prywatnie miłośnik gadów i motoryzacji. Właściciel dwóch adoptowanych psów.

Michał Szczygieł

Kierowca zajmujący się transportem zwierząt towarzyszących od wielu lat. Komunikuje się biegle w języku angielskim. Każdy komu leży na sercu bezpieczeństwo ukochanego pupila doceni jego ogromne zaangażowanie i miłość do zwierząt.

Michał potrafi dogadać się z każdym nawet najbardziej nieufnym psem lub kotem. Ma w sobie wewnętrzny spokój który zwierzęta po prostu czują.  Gotowy do pracy o każdej porze dnia i nocy!

Jego największa pasja to Wasze zwierzęta i ich bezpieczeństwo, prywatnie pasjonat i absolwent Technikum Hodowli Koni.

© 2024 Pets Bus. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie strony: nowalepszastrona.pl

Przeczytaj regulamin.
PetsBus Transport zwierząt domowych
pl_PLPolski